רוני היקר תודה רבה על היכולת שלך להעביר לנו את הלמידה באופן סוחף, עמוק, מלא תובנות , מלא הארות זה לא מובן מאליו. אני מרגישה שאני מתמסרת ללמידה מהנשמה השינוי כבר התחיל מבחינתי ואני בעיצומו , אני חוזרת עם המון תובנות וכלים זה מדהים. קורה לי משהו מטורף ברגע שאנשים משתפים בחוויות שלהם או בסיפור אני מוצאת את עצמי כותבת על מה הייתי עובדת כמאמנת ואני מגיעה לנקודות שאתה מעלה וזה מדהים אותי ומפתיע בו זמנית משום שאני מרגישה שהתהליך הזה נעשה מהנשמה שלי זה מהמם אותי כל פעם מחדש. איני יודעת שיש עוד הרבה מה ללמוד אבל אני יודעת שאני הולכת במקום הכי טוב עם עצמי ואז להיות מאמנת טובה שמפיצה טוב באנושות תודה על הזכות ללמוד ממך אדם מעורר השראה וענק מהחיים."

 רוני יקר ומקסים, לא ניתן לכתוב במילים את התחושות, ההתרגשות, המחשבות, הרגשות, והעוצמות שחשנו כל הדרך בזכותך. הובלת אותנו מנקודת ההתחלה לנקודת הסיום, לעיתים החזקת לנו את היד, היו רגעים בהם עירבבת לנו את הלב, ריגשת עד דמעות, הוצאת מאיתנו את המיטב, למדנו להקשיב, להפנים, להתייחס בכבוד, למדנו לראות בין המילים להבין בין השורות, למדנו חברות מה היא, קשר בין אישי הנבנה באופן דיגיטלי, למדנו מה היא הערכה, מה היא ידידות, איך נוצרת נתינה ואיך נהיה שיתוף, יצרת קבוצה מיוחדת במינה, זכינו ועל כך תודה לך , מעריכים מכאן ועד הודעה חדשה אוהבים ומעריכים."

 רוני התותח והאלוף שלנו שמנחה..מלמד..מדריך ומלווה אותנו.. המון תודות לך על הדרך שלך איתנו... מבחינתי ברמה האישית הגעתי להישגים אדירים ..לדרך חדשה...לדברים חדשים ומסלול שונה...ביצעתי המון שינויים.. התחושה מצויינת...התוצאות נהדרות והמסקנה שהכל אפשרי בכל זמן וגיל...אכן הקשר עם נועה (שלי) הולך והתעצם ..הקשר עם ילדיי הולך לדרך חדשה טובה ומוצלחת ביותר.. מאז מות אבי ז"ל לפני 5 שנים..השנה זו פעם ראשונה שנחגוג יחד את ראש השנה אצלי עם ילדיי ונכדיי.. בתחום המקצועי חל שינוי משמעותי כתוצאה מעבודה אישית בפרט בהסכמות של הנחת הנחות ולקיחת דברים באופן אישי.. אני מודה לך על הדרך שלך להוביל אותנו להצלחה ולהישגים..ההישגים וההצלחה היא דו סיתרית..שלך ושלנו.. תודה רבה לכל אחת ואחד מהצוות והקבוצה הנפלאה והנהדרת..."

 כאחד שעבר המון קורסים בחייו והעביר קורסים אני מעריך אותך מאד ולמדתי ממך המון, גם חומר וגם בדרך העברתו. אתה מרצה בחסד, יודע להעביר כל מסר בדרך הטובה ביותר, למרות שהקורס היה בזום כולם הרגישו שהקורס כאילו אישי - אחד על אחד. אני רוצה להודות לך על חוויה בלתי נשכחת על זה שכל יום רביעי התעוררתי בציפייה מטורפת והלכתי לישון בציפייה שהשבוע יעבור מהר כדי שניפגש שוב. הצלחת לגבש קבוצת אנשים אנונימיים וזרים לחברים ברמה הגבוה ביותר. תודה"

 ראשית אנו מודים לך על שיעור מהנה, שבתחושה של הזמן הוא חולף במהירות מטורפת , כי הקבוצה הזאת מתגבשת ומתעצמת כולם מתחילים להיחשף יותר, להפתח, להכנס לעומקים בנשמה, זה מדהים הקארמה המטורפת שיש לנו, זה מדהים שגם סערה לא מנעה מאיתנו להתייצב כמעט בהרכב מלא תוססים מתרגשים שהם מגלים עוד עוד דברים בלמידה שמפגישים אותנו להתבוננות פנימית. איזה אלוף אתה - עצם זה שאתה המנטור שלנו זכינו בענק ואני מרשה לעצמי בוודאות מוחלטת לדבר בשם הקבוצה אתה מצליח להוציא מכל אחת ואחד מאיתנו מסע מטורף. אתה נותן לנו את האנרגיה להחשף עוד ועוד , להתמסר לחוויה המטורפת הזאת ולהבין את המשפט שאמרת בשיעור הראשון שזה מסע שמשנה חיים שזאת מתנה עצומה לעצמך- אני עוברת תהליך מטורף , אני בצמיחה מטורפת. אני מרגישה שאני הופכת ליותר ויותר מאושרת וזאת משום שאני עושה תהליך שינוי בשביל עצמי. אני הופכת להיות אחרת לומדת להסתכל על דברים בצורה אחרת וזה פוגש אותי בהמון דברים. אז תודה לך כי אתה זה שהצלחת להעיר משהו אצל כולנו. אני מרגישה פתאום שאני פחות כבדה פתאום עושה סדר אחר בבית וככה זה גם במחשבות בקיצור רוני חשוב לי שתדע שאני עמוק בתוך התהליך והוא מלווה אותי כל יום והשינוי אכן נעשה בשבילי כי אני מאושרת על מלא מתוך הנשמה."

 תודה לך רוני, על ההשקעה בקבוצה "מיוחדת"... ללא ספק היינו הולכים בערפל בלעדיך 💪🏽💪🏽💪🏽 תודה רבה נשמה טובה שאתה🙏 אין כמוך, אני כל כך שמחה ומודה על שהכרתי אותך! יש לך חלק נכבד בדרך שלי, כיף לי שזכיתי לליווי צמוד מהטוב ביותר. הביטחון שנטעת בי כבר מהשיחה הראשונה "תזכרי כל מה שאת יודעת" עזר לי לגדול ולהאמין בעצמי במקומות שבהם עדיין חששתי ואחרים צמצמו אותי וביקשו ממני דווקא לשכוח. לעולם שמור לך מקום בליבי 🙏❤"